יום ראשון, 26 בפברואר 2023

הטבות למזמיני שירות מוסך מורשה סוזוקי

הצוות המקצועי המיומן של מוסך מורשה סוזוקי מציע מגוון חבילות שירות לרכב. חשוב לוודא שהרכב שלכם מטופל במרווחי שירות קבועים, וכדי להשיג מטרה זו, צוות המוסך מציע שלוש שכבות של שירות לרכב; שירות ביניים, שירות רכב מלא ושירות מרכזי.

אז אם אתם זקוקים לשירות מקצועי לרכב הסוזוקי שלכם, כדאי שתקפידו להזמין שירות רכב מקוון במוסך המורשה בצפון. תוכלו גם לתאם את מועד השירות בטלפון או פשוט להגיע עם הרכב שלכם למוסך ולקבל שירותי תחזוקה, אבחון וטיפולים שוטפים.

מוסך מורשה סוזוקי מציע שירות ביניים

יש לבצע שירות ביניים כל 6 חודשים או 6,000 קילומטרים, לפי המוקדם מבניהם. שירות הביניים של מוסך מורשה סוזוקי מורכב מסדרה של בדיקות חשובות.

במהלך שירות ביניים של סוזוקי, תוטבע חותמת ספר השירות שלכם, וכדי להבין את כל מה שכלול בשירות ביניים של סוזוקי, הצוות המקצועי והמיומן במוסך יסביר לכם את המאפיינים של כל שלב בשירות התחזוקה והטיפולים.

שירות מלא לרכבי סוזוקי

שירות רכב מלא הוא חבילת שירות מקיפה לרכב שמוצעת על ידי מוסך מורשה סוזוקי. בשירות מלא של סוזוקי תתבצע בדיקה יסודית של 81 נקודות. שירות רכב סוזוקי מלא יכלול את כל מה שכלול בשירות ביניים של סוזוקי אך יבוצעו מספר מטלות נוספות.

על מנת להבין את כל המאפיינים של השירות המלא הזמין לרכבי סוזוקי, הצוות במוסך, שעובר הכשרות קבועות מטעם היצרן, זמין לענות על שאלותיכם ולהסביר לכם את שלב בתהליך הטיפול ברכבכם.

שירות מרכזי לרכבי סוזוקי

שירות רכב מרכזי הוא חבילת השירות הנרחבת ביותר המוצעת לרכבי סוזוקי. בשירות המרכזי של סוזוקי, החבילה שתבחרו מכסה את כל הבדיקות המתבצעות בשירות מלא ובנוסף צוות המוסך מחליף את כל החלקים המומלצים להחלפה כל שנתיים, כולל החלפת נוזל בלמים או מסננים.

על מנת להבין את כל מה שכוללת חבילת שירות מקיפה של מוסך מורשה סוזוקי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של המוסך, לתאם את המועד לקבלת השירות, לצד ההסברים המלאים על כל שלב בתהליך.

המאמר הטבות למזמיני שירות מוסך מורשה סוזוקי פורסם ראשון בבלוג אפי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה