יום ראשון, 9 במאי 2021

הפכו את הגישה אל המכולה לקלה בעזרת דלתות צדדיות

נניח שמכולת המשלוח המשודרגת שלכם משמשת לאחסון כלים ומכונות במפעל שלכם. בתרחיש זה, אתם צריכים גישה אל תכולת המכולה מספר פעמים ביום. הפריטים המאוחסנים כוללים מכונות גדולות כמו גם כלים קטנים. אתם תהיו זקוקים לדלת גדולה מספיק כדי להוציא את המכונות, אך באופן דומה תוכלו להפיק תועלת מדלת קטנה יותר שתתאים לתנועה להוצאת הכלים הקטנים יותר.

קל להבין את החשיבות של בחירת אפשרויות הדלתות הנכונות בעת תכנון המכולה המשודרגת. בחירת הדלת המתאימה מסייעת למקסם את הנגישות של התכולה המאוחסנת במכולה שלכם וככל הנראה תשפר את יעילות כוח האדם שלכם. כדי להימנע מכל קושי שעלול להיווצר בעת אחסון או הוצאת פריטים במכולה המשודרגת, עדיף לעצב את מבנה המכולה שלכם על פי הצרכים הספציפיים של החברה שלכם.

היתרון בהוספת דלתות צד למכולות המשלוח

כמעט כל מכולות המשלוח מיוצרות עם דלתות בקצה אחד של המכולה. אלה הדלתות הגדולות שמאפשרות לחברות ספנות להעמיס ולפרוק מטענים הנשלחים מעבר לאוקיינוס. בזכות מנגנוני הנעילה המאובטחים והפתח הגדול שנוצר על ידי דלתות המטען, הדלתות הן תכונות חשובות של מכולות משלוח, גם כאשר היצרנים משנים את היחידות והופכים אותן לשטחי אחסון או לחללי עבודה. לעומת זאת, דלתות צד במכולות הן דלתות נוספות שנוספו לאורכה של המכולה על ידי היצרנים. כאשר חברה מבקשת דלתות צד על מכולה משודרגת, היא עשויה גם לבקש שדלתות המטען הרגילות יישארו פעילות - דבר שיאפשר לחברה להמשיך להשתמש בדלתות המקוריות בנוסף לדלתות החדשות.

דלתות מטען הניתנות לתפעול מקלות על גישה לפריטים גדולים יותר בתוך היחידה. אם כי, במקרים מסוימים, דלתות צד נוספות, קטנות יותר, עשויות להיות נחוצות כדי למקסם את הנגישות למכולות על ידי מתן נקודות כניסה מרובות.

אפשרויות נוספות של דלתות צד במכולות

עבור חברות רבות מכולות עם דלתות צד בגדלים שונים הם דרישה חשובה. פתיחת דלתות המטען אחת לכמה שעות או דקות עשויה להיות מסורבלת - במיוחד כאשר עובדים צריכים לגשת לכלים קטנים יותר. במקרים אלה, דלתות צד כמו דלתות כוח אדם - דלת המיועדת לתנועה רגלית בתדירות גבוהה - עשויות להיות תוספת הכרחית עבור המכולה המשודרגת. להלן מספר דוגמאות לאפשרויות דלתות זמינות עבור פרויקטים של מכולות שונות.

  • דלתות מטען הניתנות לתפעול: אידיאליות לאחסון וגישה אל חפצים גדולים
  • דלתות כוח אדם: אידיאליות לתנועה רגלית רגילה ומספקות גישה לפריטים קטנים יותר המאוחסנים במכולה
  • דלת כוח אדם כפולה: אידיאלית לרמות גבוהות של תנועה, המספקת בו זמנית נקודות כניסה ויציאה.
  • דלת עם חלון: אידיאלית לשיפור המודעות למתי אנשים נכנסים ויוצאים מהיחידה
  • דלת מתקפלת: אידיאלית לאחסון פריטים גדולים יותר אליהם צריך גישה לעתים קרובות

כיצד לשפר את נגישות מכולות המשלוח

בין אם הארגון שלכם צריך לגשת לפריטים גדולים לעיתים רחוקות, פריטים קטנים לעיתים קרובות או לתערובת של השניים, אפשרויות כניסה מרובות יכולות לספק את נקודות הגישה הדרושות כדי לעזור לארגון שלכם להתנהל בצורה חלקה.

מאמר בתחום מאת פריקת מכולות מטען אלברט 2000

המאמר הפכו את הגישה אל המכולה לקלה בעזרת דלתות צדדיות פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%94%d7%a4%d7%9b%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%92%d7%99%d7%a9%d7%94-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%9c%d7%a7%d7%9c%d7%94-%d7%91%d7%a2%d7%96%d7%a8%d7%aa-%d7%93%d7%9c%d7%aa%d7%95/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה