יום ראשון, 10 באוקטובר 2021

ספסלי עץ מעוצבים

אם אתם זוג צעיר שהצעד הבא שלו הוא קניית בית, אתם צריכים ספסלי עץ מעוצבים לחצר. כחלק מקניית בית אין ספק שרוב האנרגיה הולכת לעיצוב הפנים, אבל ישנו חלק שהרבה זוגות צעירים ומשפחות לא מודעות אליו והוא החלק שבקיץ מארחים בו את האורחים וכיף לשבת בו במזג האוויר הנעים. בדרך כלל החצרות בבתים הופכות הרבות השנים למחסן אחד גדול. כאשר המשפחה גדלה ומרחיבה את עצמה כל האביזרים של הילדים מתחילים לתפוס מקום בחוץ. במקום זה ישנה אפשרות להשקיע בספסלי עץ מעוצבים אשר יתנו לחלל של החצר אווירה אחרת, נעימה יותר ומזמינה הרבה יותר מצעצועים מתנפחים אשר תופסים מקום ולרוב בתקופת החורף כמעט ולא עושים בהם שימוש.

עיצוב הפנים בכל בית הוא חשוב. החלל הפנימי וההתנהלות בו יכולים לתת הרבה חמצן לזוג הצעיר או למשפחה החיה בתוכו. ככל שמשקיעים בעיצוב הפנים, כך הבית מותאם למשפחה. אבל יש עוד אלמנט שחשוב לא להתעלם ממנו והוא ספסלי עץ מעוצבים. ספסלים כאלו יכולים לתת למרפסת וגם לפנים הבית תחושה אחרת לגמרי. משהו ששובר את האווירה ונותן למשפחה עוד אופציה לארח משפחה וחברים. זה אולי נשמע מוזר אבל ספסלי עץ מעוצבים מרחיבים בעצם את החלל ומרווחים אותו, כך שניתן לשבת בספה, בכיסא או על הספסל. מגוון פינות הישיבה בתוך הבית נותן לזוג הצעיר או למשפחה את האפשרות למקם את האורחים בסביבות שונות כל פעם בהעדפה אחרת בתאם לתזמון שהם מגיעים. בעונת החורף כשקר, אז הספה משמשת לישיבה נוחה ורכה ונותנת לאורחים תחושה חמימה ואינטימית. בקיץ לעומת זאת עדיף לשבת על ספסלי עץ מעוצבים בגלל שחם יותר ועץ צובר קור. כך זה יוצר מצב שבו פינת הישיבה הזו מותאמת לאורחים המגיעים ובמקום לשבת על הספה יושבים על מקום נוח יותר ומרווח. האווירה פתוחה ומשוחררת יותר.

ספסלי עץ מעוצבים אינם צריכים להיות רק בתוך הבית. הם יכולים להיות גם בחוץ תלוי במזג האוויר. אבל כמובן שמומלץ יותר לשבת עליהם בעונת הקיץ מחוץ לבית.

 

המאמר ספסלי עץ מעוצבים פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%a1%d7%a4%d7%a1%d7%9c%d7%99-%d7%a2%d7%a5-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%91%d7%99%d7%9d/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה