יום שלישי, 22 ביוני 2021

Batman Vs Superman-הלהיט החדש מבית היוצר של דיסני

Batman Vs Superman זהו סרט גיבורי על אשר מבוסס דמויות הקומיקס סופרמן, באטמן ו-וונדר וומן כאשר הוא מהווה את סרט ההמשך לסרט סופרמן איש הפלדה.

הסרט הופק על ידי דיסי קומיקס, דבורה סניידר, בנג'מין מלניקר וצ'ארלס רובן בעוד שאת הבימוי לסרא עשה זאק סניידר.

בסרט משחקים מספר רב של שחקנים מוכרים כגון הנרי קאביל אשר שיחק בעבר את דמותו של קלארק קנט, הלא הוא סופר מן, בן אפלק, איימי אדמס,ג'סי אייזנברג, לורנס פישבורן וגם ייצוג ישראלי של גל גדות אשר משחקת את וונדר וומן.

Batman Vs Superman היה עתיד לצאת למסכי הקולנוע בקיץ הקרוב אך בעקבות תקריות רבות, הוזזה בכורת הסרט לשישי במאי 2016, אך באותו תאריך עתיד לצאת הסרט קפטן אמריקה של המתחרה של די סי קומיקס, מארוול ולכן הוחלט להקדים את צאת הסרט ל-25 במרץ 2016.

את המוזיקה לסרט Batman Vs Superman יפיק המוזיקאי הגרמני יהודי המוכשר האנס זימר.

זימר, זוכה פרס האוסקר ופרס גלובוס הזהב בקטגוריות המוזיקה, ביחד עם קבוצת המוזיקה שהקים שנקראת "מדיה ונצ'רס" אחראי לכמה מפסי הקול הידועים המוצלחים ביותר בשנים האחרונות ונחשב למלחין המוביל בתעשיית הסרטים כיום בהוליווד.

בתיק העבודות של זימר מעבר לסרט באטמן נגד סופרמן ניתן למצוא סרטים רבים וטובים כמו בלאק הוק דאון, שודדי הקאריביים, צופן דה וינצ'י, עלייתו של האביר האפל, 12 שנים של עבדות ועוד רבים אחרים.

עלילת הסרט היא עניין שעדיין לא דובר עליו בתקשורת והוא בגדר השערות ושמועות אך רבים מעריכים כי עלילת הסרט תהיה צמודה לספר הקומיקס Batman Vs Superman אשר מספרת על לוחם הפשע מגוטהאם סיטי, הלא הוא באטמן איש העטלף, שנוסע למטרופוליס על מנת להאבק בסופרמן, הגיבור על ממטרופוליס בעל כוחות העל אך בזמן שהשניים מתעמתים ביניהם מגיע איום חדש שדוחף את כל האנושות לסכנה גדולה יותר.

הנרי קאביל כאמור ישחק שוב את דמותו של סופרמן לאחר שכבר שיחק את דמותו בסרט סופרמן איש הפלדה, בעוד שאת דמותו של באטמן יגלם השחקן בן אפלק.

https://www.youtube.com/watch?v=xe1LrMqURuw

המאמר Batman Vs Superman-הלהיט החדש מבית היוצר של דיסני פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/batman-vs-superman-%d7%94%d7%9c%d7%94%d7%99%d7%98-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%99%d7%95%d7%a6%d7%a8-%d7%a9%d7%9c-%d7%93%d7%99%d7%a1%d7%a0%d7%99/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה