יום שבת, 26 ביוני 2021

יתרונותיהן של לומדות אנגלית לילדים

כאשר אנחנו רוצים להעשיר את הידע של ילדינו בשפה האנגלית אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא לומדות אנגלית לילדים .

הדבר שהופך את הפתרון לאטרקטיבי ביותר הוא הקלות והנוחות של הלומדות אנגלית לילדים.

הנוחות מתבטאת על ידי כך שהילד לומד מהלומדה כאשר נוח לו ובזמנו הפנוי והחופשי בלבד.

בניגוד לפתרון של מורה פרטי שאולי גם הוא פתרון יעיל ואפקטיבי אך הבעיה המרכזית במורה פרטי הוא שהילד שלנו צריך להתאים את עצמו ללוח הזמנים של המורה הפרטי, דבר שיכול להקשות על ילדינו היות ויש להם חוגים ומפגשים חברתיים ולכן זהו אינו פתרון יעיל.

כאשר הילד שלנו עובד עם לומדות אנגלית לילדים הוא נהנה מהיתרון שהוא לומד ומעשיר את השפה שלו ברגעים שנוחים לו, בעוד שהוא עובד ולומד בסביבה הטבעית שלו, שהיא כמובן החדר שלו בביתו.

העובדה שהילד לומד בבית שלו, בחדר שלו, בעזרת המחשב הפרטי שלו תורמת לרצון של הילד ללמוד אנגלית הרבה יותר מאשר הוא הולך מביתו למורה פרטי.

בנוסף הממשק של לומדות אנגלית לילדים הוא פשוט וקל, כאשר היתרון בכך שהוא ידידותי למשתמש. כך הילד לא משקיע מחשבה ומאמץ בהפעלת התוכנה והבנתה וכל המשאבים שלו מושקעים בלימוד השפה האנגלית.

מעבר למסך המחשב, כיום ניתן גם למצוא לומדות אנגלית לילדים גם באפליקציות לסמארטפונים ולטאבלטים.

העובדה שהלומדות נגישות כל כך וניתן למצוא אותן בטאבלט האישי ובסמארטפון תורמת לכך שהלומדה זמינה לילדים בכל עת.

לדוגמא, אם ילדינו נמצאים באוטובוס או ברכבת ויש להם זמן פנוי הם יכולים לפתוח את האפליקציה של לומדות אנגלית לילדים ובמקום לבזבז את זמן הנסיעה הם מרוויחים שיעור אנגלית בזמן הזה.

הלומדה עובדת עם הילדים על אוצר המילים שלהם בשפה האנגלית, על שיפור ותחזוק רמת הדקדוק בדגש על קצב התקדמות אישי.

הלומדה ממשיכה ללימוד השיעור הבא רק כאשר הילד עבר את השיעור הקודם בהצלחה.

בצורה הזו, אנו יודעים כי ילדינו לומדים את השפה באופן מדורג וכי הלומדה באמת בודקת את הבנת השיעור הקודם לפני שהיא ממשיכה ללמד את השיעור הבא.

https://www.youtube.com/watch?v=42TpxP5wFBg

המאמר יתרונותיהן של לומדות אנגלית לילדים פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%99%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%94%d7%9f-%d7%a9%d7%9c-%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%a0%d7%92%d7%9c%d7%99%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה