יום רביעי, 21 ביולי 2021

מכבי חיפה

פרשני כדורגל רבים לא מבינים מה עובר על מכבי חיפה בשנים האחרונות. יעקב שחר מוצא את עצמו כל שנה מחדש משקיע עשרות מיליוני שקלים בקבוצה אך עוד לפני תום הסיבוב הראשון של העונה הקבוצה כבר מאבדת עניין בליגה ולא מהווה פקטור במירוץ לאליפות מול הגדולות. אם התרגלנו לראות את חיפה נאבקת בצמרת על המקום הראשון בשנים האחרונות זה ממש לא ככה אלא היא נמצאת בחלק התחתון של הטבלה. העונה הגיע רוני לוי לקדנציה שנייה במועדון לאחר שבקדנציה הקודמת שלו הוא הביא לכרמל שלוש אליפויות. שחר עצמו הודיע כי החיזוק הכי משמעותי של מכבי חיפה בקיץ הוא חזרתו של רוני לוי לעמוד על הקווים של מכבי חיפה.

ביחד עם רוני לוי הגיעו לכרמל מספר שמות נוצצים אשר קיוו שיובילו את הקבוצה כמו ניקולה דרינצ'יץ' שעליו דובר רבות לפני תחילת העונה ותלו בו את כל הובלת הקישור האחורי של הקבוצה, לודוביק אוברניאק, קשר פולני בעל עבר בליגה הצרפתית ובבונדסליגה, מארק וליינטה הבלם הספרדי אשר גדל במחלקות הנוער של ברצלונה ושיחק במספר קבוצות בליגה הספרדית הצטרפו לסגל המוכשר מהעונה הקודמת אשר כלל את יוסי בניון, חן עזרא, איתי שכטר ואלירן עטר. הרבה תקוות תלו האוהדים מהכרמל ברוני לוי והסגל הנוצץ שלו ופתיחת העונה במחנה האימונים הייתה נראית ורודה תודות למספר ניצחונות מרשימים. אך במחזור הפתיחה של הליגה ספגו הירוקים תבוסה באצטדיון הביתי החדש שלהם סמי עופר 3-0 מבני יהודה ולאחר מכן הפסידו 1-0 להופעל כפר סבא, דבר שפגע מוראלית בשחקנים עם פתיחת בעונה שכן מדובר בשני הפסדים כואבים לשתי העולות החדשות בליגה, קבוצות שהסגל שלהן נחות לעומת הסגל הנוצץ של מכבי חיפה.

דובר רבות בשנים האחרונות מה צריכה מכבי חיפה לעשות, ומה שבטוח שרוני לוי הוא לא בעיה של מכבי חיפה. כמה צעירים למשל עלו לקבוצה הבוגרת בשנים האחרונות וקיבלו הזמדנויות בהרכב? התשובה היא אחד וזהו טאלב טוואטחה הצעיר. למכבי חיפה צעירים רבים שמושאלים לקבוצות רבות ואחרות אשר אינם מקבלים צ'אנס בקבוצת הבית שלהם, דבר שאם ישתנה, אולי עקבותיו ישתנה גם העתיד של מכבי חיפה.

https://www.youtube.com/watch?v=2l_sPpHAsDg

המאמר מכבי חיפה פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%9e%d7%9b%d7%91%d7%99-%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה