יום חמישי, 22 ביולי 2021

ספסל לבית

רבים מאיתנו מחפשים דרכים מיוחדות לעצב את ביתנו בין אם דרך רהיטים, תמונות, חפצי נוי ואביזרים נלווים. אחד האלמנטים שהפכו מחפץ נוי לרהיט של ממש בשנים האחרונות הוא ספסל לבית. יש דרכים רבות לעצב את ביתכם בעזרת ספסלים. יש אנשים שבוחרים באופציית הספסל לפינת האוכל. מדובר בסוג של שולחן פיקניק המעוצב בסגנון כפרי או מודרני, לרוב עשוי מעץ וזהו למעשה אחד הפתרונות הנפלאים לארגון המשפחה והילדים לארוחת הערב. לא רק שספסל מסוג זה שהוא ספסל ארוך, ללא משענת חוסך לנו מקום רב, אלא הוא גם מאפשר ישיבה משותפת של כל המשפחה ביחד מה שיוצר קרבה, אחדות ואינטימיות. הרי הזמנים שלנו אחד עם השני בהחלט מוקצבים בשל החיים המודרנים הטומנים בחובם לוח זמנים עמוס ולחוץ, לכן ספסל שימוקם במטבח סביב השולחן הוא פתרון נפלא ליצור אווירה משפחתית בזמני הארוחות. דרך נוספת לשלב ספסל בביתכם היא למטרות עיצוב. תוכלו במקום הסלון הסטנדרטי לבקש מנגר מקצועי לבנות לכם ספסל מסיבי, עשוי עץ גושני ולרפד אותו כמו שצריך. ספסלים כאלה הפכו פופולאריים בבתים רבים הן בבתים המעוצבים בסגנון מודרני והן בכאלה עם קווים כפריים. דמיינו לכם ספסל ארוך בצורת ר׳ ועליו אינספור כריות רכות ומפנקות. אופציה זו יכולה להיות עבורכם הן בתור פינת משפחה והן עבור הסלון שלכם. יחד עם זאת, תוכלו לבחור בספסל לבית בתור חפץ נוי. לדוגמא אם יש לכם חלל ריק כמו מסדרון רחב ידיים בין החדרים, ספסל יכול להשתלב בפינה הזו בצורה מושלמת. תוכלו להניח לידו סלסלת קש עם מגזינים ועיתונים מכל מיני סוגי, להניח איזו כרית נחמד, תמונה שאתם אוהבים והנה לכם פינה שעד לפני רגע הייתה רקע, הופכת למקום נחמד לשבת ולחלל עיצובי ומקסים בתוך ביתכם.

 

יש עוד המון רעיונות אותם תוכלו לאמץ בנושא של ספסלים. ספסלים תפסו מקום של כבוד בבתים הישראליים שכן מצד אחד הם אביזר נוי לכל הדעות ומצד שני מהווים רהיט פונקציונלי שימושי במיוחד. טרם אתם בוחרים את הספסל לביתכם חשבו על חומרי הגלם, על הסגנון, התקציב וכמובן המטרה.

https://www.youtube.com/watch?v=xdoO3QcG3Wg

המאמר ספסל לבית פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%a1%d7%a4%d7%a1%d7%9c-%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%aa/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה