יום שישי, 23 ביולי 2021

דשא סינטטי – איך ומתי בוחרים

אין כמו לקום אל בוקר חדש עם כוס קפה ביד ומבט אל הדשא הירוק והבריא שמשתקף מקרוב ומרחוק. לא מבינים במה מדובר? מה סיפרו לכם על התקנת הדשא הירוק הסינטטי במקום הדשא שהצהיב ולא טופל בזמן? במיוחד עבורכם במאמר זה נסקור את כל התשובות לשאלות שיהפכו גם את הגינה שלכם למושלמת ביותר.

איך בוחרים את הדשא החדש שלכם? מדריך לבחירת מדשאה סינטטית

הקדמה מביאה אין ספור אפשרויות וכך גם מאפשרת לכם לבחור דשא סינטטי שהכי מתאים לגודל הגינה, למקום ובסופו של דבר לתקציב שאותו תרצו להשקיע מראש. ראשית, כדי למצוא את הדשא המושלם ביותר יהיה עליכם לדעת מה הייעוד המתבקש? אם זה מגרש משחקים יהיה זה סוג של דשא אחר לעומת זאת אם מדובר בדשא לנוי בלבד או אז ישתנו הכללים וכך גם הבחירה בהתאם לתקציב.

אז כדי למצוא דשא סינטטי שיענה לכם על התשובה יש לערוך השוואה ראשונית של כל המוצרים המוצעים בשוק. הדברים אשר תיקחו בחשבון יהיו קשורים בעיקר לתכונות של הדשא עצמו. לאחר שאתם יודעים את המטרה תבחנו את סוג התפירה, את התשתית של המדשאה וכמובן את קוטרו של הסיב, גובהו ותקופת האחריות שתקבלו בשל רכישה זו. כמו כן רצוי מאוד לשים לב להבדלים בין כל דגם ודגם ורק אחר כך ללכת על הנכון ביותר זה שילווה אתכם לזמן ארוך ותחזוקתו תהיה קלה וללא תלות בגורמים אחרים.

בוחרים דשא חדש ומשאירים את הגנן מאחור

מבין כל היתרונות של דשא ירוק עד סינטטי אפשר לקבל התקנה בכל מקום ללא מגבלה. כאמור, דשא רגיל אי אפשר לשתול בכל מקום ואילו דשא מבוסס חומרים סינטטיים אפשר לשתול במרפסת, על הגג ואפילו בתוך הנכס עצמו. כמו כן שלא בדומה לדשא רגיל חומר סינטטי עמיד בפני כל מזג אוויר וכל סוג אקלים קיצוני באשר הוא.

אז אולי יידרש להכין תשתית מבוססת חצץ מראש, הברשת סיבי הדשא, הידוק המקום והתשתיות ופרישת יריעות מיוחדות כדי שצמחים לא יהרסו מאידך גיסא בסופו של דבר זה הולך להשתלם לכם בענק.

המאמר דשא סינטטי – איך ומתי בוחרים פורסם ראשון בבלוג אפי



from בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%93%d7%a9%d7%90-%d7%a1%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%98%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%95%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%91%d7%95%d7%97%d7%a8%d7%99%d7%9d/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה