יום שני, 20 בספטמבר 2021

הובלות מחירים

מכירים את זה שאתם מנסים לברר מחיר להובלה אך אתם לא מצליחים להבין במדויק מה המחיר. בהיותכם שואלים לגבי המחיר עונים לכם כל מיני תשובות מוזרות כמו למשל שזה תלוי בשירותים הנלווים להובלה עצמה כמו מנוף וכדומה. ובכן, עם שנירגו הובלות אתם יודעים את המחיר הסופי, כולל מע״מ לפני שאתם סוגרים את ההובלה ואין שינויים של הרגע האחרון. אצלנו בשנירגו הובלות אנשי המקצוע יודעים לשאול אתכם את השאלות המדויקות בכדי לתמחר עבורכם את ההובלה בצורה ההגונה וההגיונית ביותר. חשוב לזכור שמדובר בתחום אפור בו המון אנשים מנצלים את עונת מעברי הדירה ומחליטים שהם קונים או שוכרים רכב מסחרי והופכים לסוג של חברת הובלות מאולתרת. אנו ממליצים לכם לבדוק היטב כי אכן מדובר בחברת הובלות אמינה ומקצועית שכן בחירה בחובבנים עלולה לגרום להמון שיבושים במעבר. גם ככה מדובר בכמה ימים לחוצים ולא פשוטים, אז למה להקל על עצמכם?

 

חברת שנירגו הובלות בחרה לחלק את התמחור לשני סוגי הובלות עיקריים.

 

  1. מחיר הובלות קטנות - שיטת תמחור זו היא שיטה חדשה יחסית. הרעיון הוא לתמחר את ההובלה לפי סוגי הפריטים, מכשירי החשמל או החפצים אותם אנו מעבירים. הובלת ספה למשל מסתכמת בעלות של 250 שקלים בעוד הובלה של ארון תסתכם ב-300 שקלים באזור המרכז יש לציין. במידה וההובלה מתבצעת מחוץ לאזור המרכז, התמחור מעט שונה.
  2. מחיר הובלה גדולה של תכולת דירה - הובלה זו מתומחרת בצורה הגיונית לפי פרמטרים שקבענו מראש. המרחק בין הדירה הישנה לדירה החדשה, כמות החדרים, המיקום של הדירה (בלי מעלית למשל) ואמצעי העזר להם נזדקק יקבעו את מחיר ההובלה הסופי.

 

חברת שנירגו הובלות מקפידה לתמחר כל הובלה בצורה הוגנת והגיונית שכן המחיר הוא חלק בלתי נפרד מהשירות שאנו נותנים לקהל הלקוחות שלנו. תופתעו לגלות שאנו גם מספקים מגוון פתרונות שיסייעו לכם לחסוך המון כסף בעלות ההובלה ולמזער את המחיר אפילו יותר. אנו נעשה הכל במטרה שתהנו משירות מקצועי, מהיר, מדויק זאת בכדי שהמעבר יתבצע בצורה הפשוטה ביותר - לכם.

המאמר הובלות מחירים פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%94%d7%95%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה