יום רביעי, 18 באוגוסט 2021

קמינים גז

קמין נחשב תמיד לפריט הריהוט המשמח ביותר בבית. למעשה, הוא מדורג במקום השני לאחר פאטיו חיצוני, דקים ומרפסות. קמינים גז הזמינים כיום ניתנים להזמנה במחירים סבירים באמצעות הפורטל משה קמינים, והם משפרים את עיצוב הבית באופן מרשים.

קמינים גז מיוצרים בגמישות טכנולוגיית הדלקת גז. במערכות הניתנות להתקנה קלה. עיצוב המבנה הפנימי והחיצוני שלהם מאפשר בידוד חום מקסימאלי, כל עוד קיים חיבור גז טבעי לבית, והם ניתנים להתקנה כמעט בכל מקום בבית, כגון מתחת לחלון, בתוך גומחה בקיר, בפינת החדר ואף במרכזו. הם מוגנים באמצעות זכוכית חוסמת או קרמיקה, מכילים גלילי עץ, ומאפשרים חשיפת חום מקסימאלית.

גמישות הייצור, עם מגוון נרחב של סגנונות, החל מעיצובים קלאסיים ועד לסגנונות מודרניים עכשוויים, גורמים לאש להיראות ולתפקד כמו אש הבוערת על עץ אמיתי, עם תועלת משופרת של יעילות אנרגטית. לכן ברור מדוע קמינים גז הם אחד המוצרים החמים בשוק כיום.

יתרונות קמינים עץ

בפורטל משה קמינים ניתן להשוות מחירי קמינים שונים, ולהבין את ההבדלים המשמעותיים בין קמינים גז לקמינים עץ מתוצרת החברה. עלויות ההתקנה כמעט שוות, ללא קשר למקום המגורים של הלקוח. ההבדל העיקרי בין הגז והעץ טמון בביצועי אוורור ואורך החיים של הקמין.

התכונה הנחמדה של קמינים גז היא אפשרות ההצתה המיידית ושליטה מלאה על פליטת החום של המכשיר. בקמין עץ, נדרש פרק זמן מסוים להדלקת האש, הפיכת האנרגיה לחום, ולאחר מכן הזרמת החום לחדר.

קמינים גז מאפשרים שליטה תרמוסטטית בחום, וניתן לשלוט בכמות האוויר החודרת אליהם, וכתוצאה מכך לשלוט על תהליך הבעירה ופליטת החום. בתור בונוס, הקמין זמין עם מערכות בקרת נוחות, המנטרות את טמפרטורת החדר עד הגעה לטמפרטורה הרצויה.

ומה עם איכות הסביבה? עץ הוא משאב מתחדש. גז לא. אך לקמינים גז קיימים מעט מאוד תוצרי לוואי של בעירה, ולכן הם בריאים לסביבה יותר מאשר קמינים עץ. בהתאם לאיכות בידוד הבית, הקמין נחשב כיותר ממספיק לחמם סלון או בית גדול.

הוא פועל ביעילות גבוהה, ומספיק אף לחמם חדר שינה גדול או חלל סלון המחובר לפינת אוכל. מבחינת חיסכון בחשבונות החשמל, קמינים אלו נחשבים לחסכוניים ביותר, הן מבחינת עלויות התפעול והן מבחינת פרקי הזמן הארוכים בהם הם פועלים.

המאמר קמינים גז פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%a7%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%92%d7%96/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה