יום שישי, 20 באוגוסט 2021

דרושים עובדים בצפון

גרים באזור הצפון? מחפשים עבודה זמנית או קבועה?חיפוש ישיר במנוע החיפוש גוגל של מילות החיפוש ״ דרושים עובדים בצפון ״ יביא אתכם לקשת רחבה של אתרים ופורטלים בהם מתפרסמות שבוע אחר שבוע מגוון אדיר של משרות בצפון החל ממשרות הייטק ומחשבים, דרך משרות לאימהות, עבודה מהבית, משרות לסטודנטים ועוד. חברות אחזקה ,  רשתות אופנה, דרישה לחשמלאים, הנדסאי מכונות, טכנאי מיזוג אוויר, יועצי השמה, נציגי תמיכה טכנית - אלו הן רק חלק מהמשרות המוצעות לתושבי הצפון או לאנשים המעוניינים לעבוד באזור.

 

חיפוש עבודה בצפון בשלבים:

  1. הגדירו לעצמכם את סוג המשרה אותה אתם מחפשים: האם מדובר במשרה מלאה, האם אתם זקוקים להשלמת הכנסה, מחפשים עבודה במשמרות כדי שתוכלו לשלבה עם הלימודים שלכם ועוד.
  2. הגדירו לעצמכם את התחומים בהם אתם מעוניינים לעבוד, האם אתם מחפשים משרה במסגרת הלימודים או התואר אותו למדתם, האתם מדובר במשרה זמנית ולכן עבודה כמו מלצרות או אירוח או נציגות קבלה במלון יספקו אתכם?.
  3. הגדירו לעצמכם מה המרחק לו אתם מוכנים בין המקום בו אתם גרים לבין מקום המשרה. חשבו האם אתם מוכנים לעמוד שעות בפקקים בכל יום במידה והמשכורת תהיה תואמת לציפיות שלכם, האם אתם רוצים שהעבודה תהיה ממש קרובה או שמא אתם מוכנים להיעזר בתחבורה ציבורית בכדי להגיע לעבודה.
  4. הגדירו לעצמכם ציפיות שכר, כך תוכלו לאתר את המשרה המתאימה בקלות.

 

לאחר שהגדרתם את כל המטרות והצרכים שלכם, טרם תהליך חיפוש המשרה, כעת אתם יכולים להתחיל ולגשת לשלבים המתקדמים. אם עדיין לא כתבתם קורות חיים, זה הזמן לעבוד עליהם בצורה מקצועית וקפדנית, שכן עליכם לבדל את עצמכם מאחרים ולהפגין ידע, מקצועיות, כישרון ותכונות באופי שלכם שיסייעו לכם בקבלת המשרה ובביצוע התפקיד בפועל. השקיעו זמן ומחשבה בכתיבת קורות החיים ובמידת הצורך היעזרו בבעל מקצוע. בשלב הבא, אתרו אתרי אינטרנט, פורטלים, אפליקציות מתאימות ודפי פייסבוק בכדי להיחשף לכמה שיותר משרות בהתאם למטרות אותן הגדרתם בשלבים הראשונים. שלחו את קורות החיים למקומות הרלוונטים והכינו את עצמכם לריאיון אישי.

https://www.youtube.com/watch?v=8SmmpCsq6W8

המאמר דרושים עובדים בצפון פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%93%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה