יום שישי, 27 באוגוסט 2021

פרגולה אלומיניום

אחד מפתרונות ההצללה היותר פופולאריים בשנים האחרונות הוא פרגולה אלומיניום. ביותר ויותר חצרות ובתים התחילו לאחרונה להתקין פרגולות עשויות אלומיניום ולאט לאט אנו רואים את הפרגולות המסורתיות, שעשויות מעץ נדחקות הצידה.

בבתים רבים ברחבי הארץ, בעיקר כאלה שיש להם גינה רחבת ידיים, מרפסת גדולה או גג ניתן לראות פרגולות. הפרגולה היא פתרון אולטימטיבי לאנשים אשר רוצים לנצל את שטח החצר או הגג למטרות ישיבה ומנוחה או למטרות אירוח, אך לא רוצים להתקין סוכך אשר ייתן מראה מיושן לבית שלהם, כאשר במקומות כמו גג של פנטהאוז או דופלקס כלל לא ניתן להתקין סוכך והפתרון היחידי הוא פרגולה. כפי שציינו בעבר כל הפרגולות אשר היו מתקינים בבתים בישראל, עד למעשה תחילת שנות האלפיים היו פרגולות מעץ אך לאחרונה אנחנו עדים לסוגים שונים של פרגולות כמו פרגולות אלומיניום, פרגולות תלויות ועוד.

יתרונות  של פרגולה אלומיניום

אז בראש ובראשונה ניתן לומר כי פרגולה אלומיניום מקנה לבית עיצוב יוקרתי כאשר הפרגולה עצמה נחשבת גם היא לאלמנט עיצובי שאדריכלים רבים ומעצבי פנים אוהבים להוסיף לבית במידה ויש מקום אידיאלי. מעבר למראה היוקרתי פרגולה אלומיניום משרה בבית לוק מודרני יותר והיא מתאימה לבתים עירוניים בניגוד לפרגולה המסורתית מעץ אשר משרה על הבית מראה כפרי יותר והיא מתאימה בעיקר לבתים פרטיים, או בתים במושבים וקיבוצים. אל הפרגולה אלומיניום ניתן להוסיף התקני חשמל שונים, כאשר בין היתר מעבר למנורות ניתן גם לתלות מאווררי תקרה. תליית מנורות ומאווררי תקרה מוסיפות רובד נוסף וחשוב מאוד לפרגולה כי לעיתים אנו נמנעים מישיבה בחצר הבית תחת הפרגולה בימים שבהם חם מאוד. אמנם הפרגולה נותנת לנו צל אך בימים בהם חם מאוד לא ניתן לשבת בחוץ ולארח אורחים ללא מאוורר בקרבת מקום ולכן מאוורר התקרה הוא פתרון אידיאלי. בנוסף גם התקנת מנורות בפרגולה תגרום לכך שנוכל לשבת מתחת לפרגולה בשעות הלילה בהן אין אור ולעיתים אנו נעדיף לשבת סביב שולחן בתוך הבית. בעזרת המנורות שנתקין בפרגולה אלומיניום נוכל לשבת בחוץ ולהנות מאוויר של הלילה גם בשעות החשיכה.

 

המאמר פרגולה אלומיניום פורסם ראשון בבלוג אפיfrom בלוג אפי - Feed https://blogafi.org/%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%9d/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה